Movers

Starters, 4. ve 5. sınıflar için, yaş ve gelişim özelliklerine uygun İngilizce eğitimleridir.

İlk ve ortaöğretim 4. ve 5. sınıflar için özel olarak hazırlanmış  coursebook kitap serisi Hand in Hand destekli, dolu dolu 8 aylık içeriği ve yabancı öğretmen desteği ile öğrenim alışkanlığına oldukça verimli ve eğlenceli bir katkı sağlıyoruz.

Öğrenci merkezli eğitim programını çizerken “Öğrencilerimiz nasıl daha iyi öğrenebilirler, nasıl bir ortamda kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilirler, olası eksiklikleri nasıl giderilebilir?” gibi soruları daima aktif tutmakta ve gelen eleştriler her zaman değerlendirilmektedir.

Blackswan Kids, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak hedeflerinden biridir. Öğrenciler, İngilizce ile gerçek anlamda tanışma ve dile alışma sürecinde, temel sorular yoluyla iletişim kurabilir.

İngilizce öğrenmenin en eğlenceli hali “Hand in Hand”in yepyeni akıllı telefon ve tablet uygulaması hemen indirebilirsiniz.

Gramer Kuralları’nı okulda öğreniyorum; ancak yabancı kelimeleri aklımda tutamıyorum. Aynı kelimelerle her karşılaştığımda tekrar tekrar sözlüğe bakmak zorunda kalıyorum” şeklindeki yakınmalar yabancı dil öğrenenlerin en yaygın şikayetleri arasındadır. “Fotografik Hfıza Teknikleri”  yabancı dildeki kelimeleri size aynen ana dilinizdeki kelimeleri öğrendiğiniz gibi öğretmektedir; görerek, duyarak ve yaparak. Fotografik Hafıza Teknikleri ile yabancı kelimeleri hem eğlenceli, hem kolay, hızlı ve kalıcı olarak öğrendiğinizi göreceksiniz.

 

Dünya Markası

Mega Hafıza ürünleri %100 yerli ve özgündür. Uzman kadrosuyla dünya çapında önemli yabancı İngilizce eğitmenleriyle çalışır ve global ürünler üretir.
Amacımız Türkiye’nin adını duyurmak ve yerel kaynaklarla global çapta İngilizce öğretmek.

Yabancı Öğretmen Desteği
Alanında uzman ana dili ingilizce olan ve uluslar arası İngilizce TESOL belgeli öğretmenlerimizle ders işleme imkanı sunuyoruz. Online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadromuz ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları.

İngilizce seviye tespit, dikkat, hafıza, müzik kulağı ve yeteneği, okuma + anlama testleri için lütfen randevu alınız.. 0553 305 19 92

Haftanın 6 Günü Sizin İçin Buradayız

Açılış : 10:00
Kapanış : 19:00

Eğitimlerimiz 5 yaşından başlayarak,
çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere
tüm yaş gruplarını kapsamaktadır.

Takvim

Mayıs 2023
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031