Hızlı Okuma

Anlayarak Mega Hızlı Okuma

Son yıllarda yapılan araştırmalar, insanların çok hızlı okuyabileceklerini bilimsel olarak kanıtlamıştır. Sınav rekabeti, yoğun iş temposu ve zamanın verimli kullanılması zorunlulukları hayatımızda hızlı okumayı birinci öncelikler sırasına getirmiştir.
Çok hızlı okuyarak, zamandan tasarruf etmek kesinlikle mümkündür. Ancak, bununla birlikte, çok daha kısa zamanda çok daha hızlı okunulan metinlerin hafızada tutulabilmesi de gerekmektedir. Eğer, okuduklarınızı hafızanıza yerleştiremiyor ve gerektiğinde hatırlayamıyorsanız, çok hızlı okumanın hiçbir anlamı yoktur.Böyle bir hızlı okuma, zamanı boşa harcamaktan başka birşey değildir.

“MHO – Mega Hızlı Okuma” programı hem öğrenciler, hem de yetişkinler için dünyada sonuçları kanıtlanmış olan Türkiye’deki güvenilir, tek “Anlayarak Hızlı Okuma Programı”dır.
Yüksek oranda anlayan bir beyne sahip olabilir M-E-G-A – H-I-Z-L-I okuyabilirsiniz !

Hızlı Okuma Kurslarının Çoğu Neden Başarısız?

İnsanların çok hızlı okuyabileceklerinin bilimsel olarak ispat edilmesi ile, bu konuyla ilgili bir çok kurs ve seminer ilanları yoğun şekilde göze çarpmaya başlamıştır. Ancak bu tip kurs ve seminerlere katılan çoğu insan maalesef bu eğitimlerden ya umduklarını bulamamışlar, ya da biraz olsun artan okuma hızları kurs veya seminer sonrası hemen eski haline geri dönmüştür. Bu tip seminer ve kursların başarısız olmasının iki temel sebebi vardır.
Maalesef hızlı okuma kursları ve seminerleri verdiğini iddia eden kuruluşların çoğu konunun uzmanı olmayan, hafıza, beyin fonksiyonları ve zihinsel potansiyel konusunda bilgisiz ve yetkili olmayan kişilerle çalışmaktadırlar. Çoğunun eğitim, psikoloji,beyin eğitimi ve özellikle modern okuma teorileriyle ilgili bir eğitim geçmişleri olmadığını göreceksiniz. Katılmayı planladığınız hızlı okuma kurs ve seminer öğretmenlerini mutlaka sorgulayınız. Kendisi hızlı okuyarak neleri başarmış mutlaka sorunuz.
Diğer bir neden ise, düzenlenen çoğu hızlı okuma kurs veya seminerlerinin temel olarak sadece takistoskobik eğitim tekniğine dayalı olmasıdır. Takistoskobik yöntem, sadece göz açılarıyla ilgilenmektedir. Beynin tüm fonksiyonlarını işin içine katmadığı için tek başına başarılı olmamaktadır.

“MHO – Mega Hızlı Okuma” neler kazandırır?

 • Daha az zamanda daha çok bilgi öğrenebilirsiniz.
 • Daha iyi konsantre olabilirsiniz.
 • M-E-G-A – H-I-Z-L-I okuyabilirsiniz !
 • Okuma yükünüzü kolayca yönetebilirsiniz.
 • Okurken yüksek hızda anlayan bir beyne sahip olabilirsiniz.
 • Öğrendiğiniz bilgileri daha uzun süre hatırlayabilirsiniz.
 • Kendine güvenen bir öğrenci veya yetişkin olabilirsiniz.

Mega Hızlı Okuma Eğitimi Neden Rakipsiz?

 • Çünkü, “MHO -Mega Hızlı Okuma®” eğitimi İngiltere’de yayınlanan “The Book of Genious” adlı kitapta “Dünyanın En İyi 10 Hafızası” listesinde gösterilen Dünya Hafıza Şampiyonu ve Dünya Hafıza, Zihinsel Matematik ve Hızlı Okuma Olimpiyatları MEMORIAD’ın başkanı olan Melik Duyar Patentlidir ..
 • Çünkü, “Mega Hafıza®” hızlı okuma eğitimini destekleyen; Hafıza Gücü, Beyin Eğitimi, Hızlı Öğrenme, Konsantrasyon, Yaratıcı Düşünme gibi tüm beyin temelli eğitimlerin Türkiye’deki ilk ve tek öncüsüdür.
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” eğitimi, yalnızca göz kasları ve görme alanlarının genişletilmesiyle ilgili takistoskobik bir eğitim vermiyor. Program beynin tüm fonksiyonlarını işin içine katan ve böylece hem anlayarak ve hem de anladığınızı hafızanızda tutarak mevcut okuma hızınızı en az iki, üç, hatta dört katına yükseltiyor.
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” eğitimi beynin hafıza fonksiyonları ile desteklendiğinden dolayı anlama ve hatırlama oranınızı zirveye çıkartıyor.
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” eğitimi Beyin Haritaları® (eyeQmaps®) ile desteklendiğinden, hafızada kalıcı olarak tam öğrenmeyi sağlıyor.
 • Program aynı zamanda öğrenme ve anlama hızınızı da artırıyor. Böylece bir konuyu anlamak için defalarca tekrar tekrar okuma ihtiyacı duymamanızı da sağlıyor.
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” eğitimi, öğrenciler için TEOG*, LYS, YGS, KPSS gibi sınavlarda ve ayrıca yetişkinlerin mesleki ilerleme sınavlarında zamanı verimli kullanmalarında büyük avantajlar sağlıyor. ( *Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı )
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” eğitimi, öğrencilerin okul, yetişkinlerin ise iş yaşamlarında fark edilmelerini sağlıyor.
 • Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonlarının çoğu “MHO – Mega Hızlı Okuma®” eğitimine katılmış olanlardan çıkıyor.
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” eğitimi A.B.D., İngiltere ve Japonya‘da yıllardır test edilen ve sonuçlarından emin olunan bir programa dayanmaktadır. Bu eğitim programında Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar ve İngiltere Beyin Vakfı Başkanı tarafından hazırlanan “Mega Hızlı Okuma” seti (bu set aynı zamanda ders materyali olarak da kullanılmaktadır), ayrıca “Konsantrasyonun Gücü” kitabı ve “Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon” seti de ÜCRETSİZ olarak veriliyor.
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” semineri hayat boyu kullanabileceğiniz zihinsel becerilere sahip olmanızı sağlıyor.
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” teknikleri eğitimi zihinsel potansiyelinizi maksimum seviyede kullanmanızı sağlayarak, yapmak isteyip de bir türlü boş zaman bulamadığınız için yapamadığınız diğer işler için de size zaman kazandırıyor.
 • “MHO – Mega Hızlı Okuma®” kursları okuma, anlama, hafızada tutma ve hatırlama konularında maksimum performansa ulaşmanızı sağlayarak, kendinize olan güveni ve başarılarınızı da artırıyor.

ÖZET OLARAK
“Mega Hızlı Okuma®” eğitimi dünyada ve Türkiye’de şu ana kadar binlerce katılımcıya, hafızada kalan ve anlayarak hızlı okuma becerilerini en etkili, en hızlı ve en kolay şekilde öğrettiğini kanıtlayan ve test edilmiş tek programdır.

Dikkat, hafıza, müzik kulağı ve yeteneği, okuma + anlama testleri için lütfen randevu alınız.. 0553 305 19 92

Haftanın 6 Günü Sizin İçin Buradayız

Açılış : 10:00
Kapanış : 19:00

Eğitimlerimiz 5 yaşından başlayarak,
çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere
tüm yaş gruplarını kapsamaktadır.

Takvim

Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031