Neden BlackSwan Kids?

BlackSwan Publishing House, İngilizce ve Almanca dillerinde müfredata uygun ders kitapları üretmekte ve yenilikçi teknolojiler ile bu yayınları beslemektedir.

İLERİ TEKNOLOJİ DESTEĞİ

BlackSwan bütün ürünlerini teknolojiyle desteklemektedir. Black Swan E-class, Hybrid CD ve English Central Web&App, İngilizce öğreniminde en muhteşem yardımcılardır.

Mega Hafıza

%100 YERLİ

Black Swan ürünleri %100 yerli ve özgündür. Uzman kadrosuyla dünya çapında önemli yabancı İngilizce eğitmenleriyle çalışır ve global ürünler üretir.
Amacımız Türkiye’nin adını duyurmak ve yerel kaynaklarla global çapta İngilizce öğretmek.

Alanında uzman ana dili İngilizce olan ve uluslar arası İngilizce TESOL belgeli öğretmenlerimizle ders işleme imkanı sunuyoruz.

Online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadromuz ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları.

 

YABANCI DİL EĞİTİMİNDE ÖNCÜ

Blackswan Kids, 7 – 14 yaş arası çocuklar için de yaş ve gelişim özelliklerine uygun eğitimler verir. Yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplanarak verilen çocuk eğitimlerinde öncelikli amaç çocukların bu dili severek, anlayarak ve uygulayarak öğrenmeleridir.
Alanında uzman ve deneyimli bir eğitmen kadromuz ile velilerle daima iletişim içinde olduğumuz bu eğitimlerin sonunda çocuğunuz, kolejlerde verilen eğitimlere denk bir eğitim almış ve bu dili aktif halde kullanabilir seviyeye ulaşmış olmaktadır.

  • Ücretsiz Materyal Desteği
  • Yabancı Öğretmen Desteği
  • Deneme Testleri
  • Video Destekli Dersler
  • Ayrıntılı Veli Bilgilendirme